ماکسی رودریگز یک هدایت مناسب 50 درصدی جدید را به Your Reds ارائه کرد که یک نتیجه پزشکی تخصصی از انتقال سریع از طریق Gatwick دارد. فرمان شما بلافاصله بعد از 50% کوتاه مدت ماند، در حالی که دنیل استوریج از طریق انتخاب نزدیک خانه را رها کرد.

با یک صبح که فرناندو تورس و رائول میرلس تیم سابقش را راضی کردند، معلوم شد پسر قبلی چلسی، گلن مانلی، که فینال را کسب کرده بود، در گذشته کارفرمایان تجاری به گاتویک یک بازی جدید و بسیار مورد نیاز را ارائه کردند. 2 برد.

رئیس کنی دالگلیش 3 تغییر در خدمه ایجاد کرد که با سوانسی روبرو خواهند شد. دیرک کویت و همچنین کریگ بلامی به او داده شد، که کنی در نهایت انتظار داشت که به احتمال زیاد بسیاری از انواع مختلفی را که در مجزای بین قاره‌ای می‌توان مشاهده کرد، هر جا که به یک مقدار حیاتی جدید مربوط به ولز در مقابل نروژی تبدیل می‌شود، تکرار کند. گروه شما که علاوه بر آن منتشر شد، یک افزونه شگفت‌انگیز جدید در رابطه با ماکسی رودریگز پیدا کرد که اولین شروع کمپین تبلیغاتی را ایجاد کرد.

عمل هیجان انگیز بود، دو تیم در نهایت به همراه ماکسی رودریگز با مشکل مواجه شدند و عملاً از طریق دابل هدف قرار گرفتند، با این حال در نهایت توسط باب تری و ایوانوویچ صرفنظر شد و در نهایت با مخالفت با سابق شما کنار رفت. آرژانتینی شما در نهایت قصد داشت از شروع استثنایی استفاده کند و به رئیس کنی نشان دهد دقیقاً چه چیزی می تواند بدهد.

علاوه بر این، چلسی خطر جدیدی را در هدف خود ارائه لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد کرد، با استفاده از شرکت‌هایی که خوان ماتا، دروگبا و لمپارد شروع کردند و تقریباً زودتر از زمان برای مرحله 10 به پایان رسیدند. فلورنت مالودا به طرز قابل ملاحظه‌ای گلن مانلی را از دست داد و در گوشه‌ای بسیار شیب‌دار روی بدنه عقب چرخید، با این حال، ماتا نمی‌توانست از حروف بزرگ استفاده کند و تصویر را از طریق معامله در هدف نشان دهد. باب اوبی میکل و سپس تلاش جسورانه‌ای را در هدف از طریق 30 متری بیرون و اطراف انجام داد، فقط برای اینکه تصویر را برای شما روشن کند تا میخانه گوشه شما را شفاف کند.

چلسی آنقدر که تعداد بی شماری در داخل استادیوم و در خانه شما تصور می کرد، توانست هدایت شما را بگیرد و سپس این تصور را ایجاد کرد. دیدیه دروگبا یک ضربه آزاد جدید برای مرز در محل به دست آورد و تقریباً آن را به دست آورد. توپ فوتبال شما بیرون می آید تا به گوشه ای در وب جهانی برسد، اما با جستجوی بعدی ایده مستقیماً مقاله شما را از دست داده است و همچنین اینترنت را پاک می کند. یک فعال سازی جدید برای قرمزها.

به سرعت مشخص شد که استفاده لیورپول دوباره به هدف شما برای چلسی هشدار داد. باب تری توپ فوتبال شما را در موقعیتی بسیار ناامن برای دیرک کویت از دست داد، کسی که سوارز را معرفی کرد. اگرچه مهاجم در نهایت قادر به انتخاب ماکسی در حال توسعه شما و همچنین کریگ بلامی نبود.

گاتویک که به سرعت نسبت به قبلی تشکیل شده است، احتمالات را از دست داده است. در این موقعیت مشخص شد که میکل فقط در 50 درصد خود خلع ید شده است، سریعاً مهم از طریق چارلی آدام به کریگ بلامی اعطا کرد که شما با شرکت در یک یا دو جدید با استفاده از سوارز، قبل از جعل آزمایشی که قرار است انجام شود، توپ فوتبال شما را ربوده است. از ماکسی برای ترک، که قبلاً در حالی که از فعالیت های ساده ای استفاده می کرد، ترک کرده بود. یک انتقال دقیق نشان داد که گاتویک آخرین اما نه کم‌اهمیت را به یک احتمال تبدیل می‌کند که امروزه تا حدودی به یک کشتی تبدیل می‌شود.

فرمان شما در نهایت وجود داشت و سپس عملاً برای شما به یک جفت گسترش یافت. یک ضربه دفاعی جدید از طریق لوکاس لیوا که از لوئیس سوارز رنج می‌برد، انجام می‌شود، هر چند که گوشه جدید اروگوئه‌ای از برایان لوئیز منحرف شد و تقریباً در شبکه جهانی وب اتفاق افتاد.

با استفاده از راهنمایی چلسی، ویلاس بواس موظف شد مسائل را تنظیم کند. میکل در نهایت با استفاده از دنیل استوریج در 50 درصد موارد مبادله شد. به نظر می‌رسید که تطبیق شما نیز کار کرده است، که آنها به سرعت پا را بیرون می‌گذارند و موانع شما را به‌سرعت می‌گذارند و بلافاصله امکانی ایجاد می‌شود. ماتا و لمپارد هوشمندانه کنار هم قرار گرفتند تا یک دروگبا را بیرون برانند، اگرچه این مرد عاج ممکن است فقط توپ فوتبال شما را در میخانه بردارد.

با این حال، اکولایزر و سپس در پنج واحد بالا آمد. مالودا در نهایت اجازه یافت تا در میدان پیشرفت کند، قبل از تصویر فرار، استوریج را با بدنه پشتی مشاهده کرد، کسی که نظارت صفر را ایجاد کرد و این ایده را در مکان از طریق انتخاب نزدیک پنهان کرد.

چلسی در نهایت جلو افتاد و به شدت عملاً یک جفت از این فیلم را به دست آورد، یک فیلم جدید از طریق برایان لوئیز که از یک ضربه ایستگاهی پایانی گرفته شده بود، در نهایت توسط Reina به‌طور ماهرانه‌ای از طریق یک محافظ ذاتی حفظ شد.

کنی داگلیش برای تقویت خط هافبک خود به دنبال تو بود تا بازیکن معمولی. کریگ بلامی فرصتی برای نایک جردن هندرسون ایجاد کرد، باز هم گیمر دیگری که در فضای بین قاره‌ای می‌درخشید.

اطرافیان از طریق مالودا دست از کار کشیدند و مورد تشویق تماشاگران چلسی قرار گرفتند، با این حال قطعاً این جایی است که